Cum i-a numit Gigi Becali pe patronii rivali din Superliga! Derapajul miliardarului: „Doamne, iartă-mă!”

În ciuda faptului că FCSB abia și-a salvat sezonul în barajul cu Dinamo, Gigi Becali nu se poate abține și îi jignește pe marii patroni din Superligă.

Miliardarul are un derapaj grosolan la adresa acestora și îi numește „cioflingari” pe rivalii Dan Șucu, Nelu Varga sau Mihai Rotaru.

Gigi Becali a prins din nou tupeu după ce FCSB a prins „la mustață” cupele europene, în ultimul meci al sezonului, barajul cu Dinamo, și a trecut la jigniri la adresa patronilor din Liga 1.

Latifundiarul din Pipera îi cataloghează „cioflingari” pe Dan Șucu, Nelu Varga sau Mihai Rotaru, cei care au terminat cu echipele lor în fața fostei campioane din Superligă în sezonul trecut.


Textul integral poate fi citit pe site-ul sursă: www.prosport.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *