Victor Angelescu, anunț important despre Rapid: ”Avem oferte pentru ei! Vor fi schimbări”

Rapid și-a aflat prima adversară, Sepsi, din viitorul sezon al SuperLigii, după ce vineri, 26 iunie 2026, s-a stabilit programul campionatului viitor.

Victor Angelescu, președintele giuleștenilor, prezent la ceremonia de la Hotel Marriott, s-a declarat mulțumit de cum au decis sorții drumul echipei lui Daniel Pancu.

Concret, oficialul echipei de lângă Podul Grant a spus că-și dorea ca Rapid să debuteze în noul sezon pe teren propriu.

”Ne doream să jucăm acasă primul meci.


Textul integral poate fi citit pe site-ul sursă: www.digisport.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *